Műszaki manager (Mágocs)

Műszaki manager kollégánkat keressük mágocsi üzemünkbe.

Általános feladatok:

  • Az intézmény napi operációs folyamatainak és az ott dolgozó műszaki munkatársak operatív irányítása és ellenőrzése
  • műszaki folyamatok tervezése, szervezése, irányítása,
  • a műszaki dolgozók munkájának irányítása, munkaköri feladatainak, időbeosztásának kialakítása, beosztottak teljesítményének nyomon követése, fejlesztése,
  • beszerzések felügyelete,
  • a karbantartás folyamatainak felügyelete,

Munkaköri feladatok:

  • A cég teljeskörű, operatív irányítása ügyvezetői instrukciók alapján önállóan, minden támogatás biztosításával.
  • Stratégia kialakítása, kitűzött tervek, célok, eredmények megvalósítása
  • A vállalat alap tevékenységi köreihez tartozó projektek end to end koordinálása az ajánlatadástól a gép átadásáig és azon is túl.
  • A kft. képviselete partnereknél, megrendelői és beszállítói oldalon egyaránt
  • Folyamatfejlesztés
  • A csapat irányítása, támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú műszaki végzettség
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat, 2-3 év (csoport)vezetői tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet, eredményorientáltság
  • Több párhuzamosan futó projekt és feladat átlátása, koordinálása
  • Határozottság, önállóság, motiváltság, kiváló tárgyalási készség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás

Jelentkezzen a pozícióra online!

Alapadatok

Név(Kötelező)
YYYY dash MM dash DD

Dokumentumok csatolása

Mindenképpen szakmai önéletrajzát, opcionálisan referenciáit, a szakképesítést igazoló dokumentumokat, illetve motivációs levelét.
Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, png., Max. file size: 32 MB, Max. files: 5.
    earthchevron-up-circle