Szerelő (Kaposvár)

Szerelő kollégánkat keressük kaposvári üzemünkbe.

Feladatok:

Általános feladatok

  • A vállalatirányítási rendszerben kiírt sorrend alapján meghatározott feladatok elvégzése, minőségellenőrzési kérdések megválaszolása
  • Minőségi, illetve egyéb probléma esetén eszkaláció jelentése
  • Ipari hőcserélők összeszerelése meghatározott műszaki rajzok alapján
  • Munkaterület, eszközök állapotának a megőrzése, tisztántartása

  A pozícióhoz szükséges elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet, eredményorientáltság, a munkához való elhivatottság, rugalmasság
  • Kreatív gondolkodásmód

  Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés, Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járási támogatás, akár céges buszokkal is

Jelentkezzen a pozícióra online!

Alapadatok

Név(Kötelező)
YYYY dash MM dash DD

Dokumentumok csatolása

Mindenképpen szakmai önéletrajzát, opcionálisan referenciáit, a szakképesítést igazoló dokumentumokat, illetve motivációs levelét.
Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, png., Max. file size: 32 MB, Max. files: 5.
    earthchevron-up-circle