Műszakvezető (Mágocs)

Általános feladatok

  • Napi- és heti terv egyeztetése a termelés vezetéssel és a tervek betartatása.
  • Műszak kezdés/megnyitás a napi terv/szállítások ismertetése az alkalmazottakkal (Amennyiben termelés vezető- vagy tervező nincs jelen).
  • Hiányzók jelentése a termelés vezetésnek.
  • Napi tervhez és szállításokhoz az alkatrészek / anyagok / tartozékok meglétének ellenőrzése a raktárosokkal és a végellenőrrel
  • Szerelő kocsik ellenőrzése műszakkezdéskor (megfelelő színjelölésű szerszámok, megfelelő darabszámú és fajtájú szerszámok megléte, kötőelemek tárolásának rendezettsége).
  • Szerszámok névre szóló kiadása és bevételezése.
  • Munkavállalók teljesítményének ellenőrzése napi szinten
  • A be nem tartott idők okainak azonosítása jelentése a termelésvezetés felé.
  • Bárminemű hiba azonnali jelzése a vállalatirányítási rendszeren keresztül
  • Napi szállítások kezelése és felügyelete.
  • Rend és előírások betartatása
  • Munkavédelmi előírások betartatása.
  • Hiányosságok, hibák, nem megfelelő munkavégzés jelentése a termelés vezetés felé.
  • Műszak zárás, értékelés.

A pozícióhoz szükséges elvárások:

  • Releváns műszaki végzettség
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet, eredményorientáltság
  • Több párhuzamosan futó projekt és feladat átlátása, koordinálása
  • Határozottság, önállóság, motiváltság, kiváló tárgyalási készség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés, Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezzen a pozícióra online!

Alapadatok

Név(Kötelező)
YYYY dash MM dash DD

Dokumentumok csatolása

Mindenképpen szakmai önéletrajzát, opcionálisan referenciáit, a szakképesítést igazoló dokumentumokat, illetve motivációs levelét.
Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, png., Max. file size: 32 MB, Max. files: 5.
    earthchevron-up-circle